Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Bozulan kombilerinize teknik ekibimiz gelerek arıza tespit yapar ve sizlere bilgi verir, sorunun kaynağını kullanılacak veya değişecek kombi yedek parçasının bilgisini vererek sizden onay ister onay vermeniz durumunda kombi servisi hizmetini tamamlar. Arızalar bir çok sebebden dolayı kaynaklanabilir, profesyonel kadromuz sizler için en iyisini tercih ederek kombi servisi hizmetini vermektedir. Kombi servisi hizmetimiz genel olarak avrupa yakası kısmında hizmet vermektedir. kombi servisi hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kombi Servisi Hakkında?

Bizi tercih etmenizin en büyük etkeni profesyonel kadromuz ve işçiliğimiz, sizler için en iyisini tercih ederek kombi servisi hizmeti veriyoruz. Büyük etkenlerden biri ise marka ayırt etmemiz.

eca kombi servisi, baymak kombi servisi, vaillant kombi servisi, demirdöküm kombi servisi, ferroli kombi servisi, kombi servisi

Kombi Servis Hizmeti Nasıl Alırım?

Kombi servis hizmeti alabilmek için servis formu doldurmanız gerekir veya ikinci seçenek olarak çağrı merkezimizi aramanız gerekir, bilgileri eksiksiz doldurmanız gereklidir, servis formu oluştuktan sonra size en yakın servisimiz sorununuzu çözmek için ve kombi servisi hizmeti vermek için sizlere yönlendirilir. servis sonrası sizinle iletişime geçilerek sorununuzun giderilip giderilmediği tespit etmektedir.